Wena RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
wampirzycy szukam! NIEAKTUALNE 49j5EFj wampirzycy szukam! NIEAKTUALNE J9nooc10 wampirzycy szukam! NIEAKTUALNE Medusa10 wampirzycy szukam! NIEAKTUALNE Butto811 wampirzycy szukam! NIEAKTUALNE J9nooc11

 

 wampirzycy szukam! NIEAKTUALNE

Go down 
AutorWiadomość
wanderlust


wanderlust

{ użytkownik }



wampirzycy szukam! NIEAKTUALNE Empty
PisanieTemat: wampirzycy szukam! NIEAKTUALNE   wampirzycy szukam! NIEAKTUALNE EmptyNie 17 Mar 2024 - 21:37



68f6bdf82403599924db2f20cda2c0e4fc7d7699.pnj2b8b1a72a4230a85587479791ffc3d7f115bd608.pnj

to zła kobieta była

gdzie diabeł nie może, tam babę pośle

◊ ◊ ◊

WAMPIRZYCA. Nasze drogi zdecydowanie za często się przecinają. Pierwszy raz przypadł, gdy byłem podlotkiem i prawie straciłem dla ciebie głowę. Dosłownie. Od tamtej pory pojawiasz się zawsze tam, gdzie nie trzeba i pakujesz nas w kłopoty. I często to ja muszę po nas sprzątać, mimo że wy wampiry macie tych swoich sprzątaczy. Lubisz jednak patrzeć jak się zamęczam, sprawia Ci to ogromną przyjemność. Zupełnie jakbyś miała przeświadczenie, że jestem zabawką w twoich rękach. Szczeniaczkiem, którego możesz przerzucać z kąta do kąta. Potrafię jednak kąsać. Nie powinnaś w końcu zapomnieć, że nienawidzę takich jak ty. I gdybym mógł to wybiłbym każdego krwiopijcę. Nawet Ciebie. Szczególnie Ciebie.  

________

Poszukuję wampirzycy do relacji, której skrzydła chcę rozwinąć poprzez pisanie na fabule. Mogła w życiu Roscoe pojawić się bardzo wcześnie, nawet gdy był dzieckiem ta mogła mieć na oku jego rodzinę. Może rodzice lub przodkowie byli coświnni twojej postaci? A może uwielbiasz sprawy kryminalne? Wysoce prawdopodobne będzie, że Thorsena okryje złoty kolor wiedźm. Jakie relacje przewiduję między postaciami? Nie wykluczam hate & love, choć na początek byłoby to tolerancyjne hate. Koniec końców byłby w pewien sposób do wampirzycy przyzwyczajony i ją tolerował, choć nie obejdzie się bez dogryzków.

AKTUALNE


(c) oxymort

Powrót do góry Go down
 
wampirzycy szukam! NIEAKTUALNE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wena RPG :: RPG :: poszukiwania :: relacje :: miłość & romanse-
Skocz do: