Wena RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
 THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, THAT'S MY FUCKIN' RIGHT HAND - sapphire creek 49j5EFj  THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, THAT'S MY FUCKIN' RIGHT HAND - sapphire creek J9nooc10  THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, THAT'S MY FUCKIN' RIGHT HAND - sapphire creek Medusa10  THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, THAT'S MY FUCKIN' RIGHT HAND - sapphire creek Butto811  THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, THAT'S MY FUCKIN' RIGHT HAND - sapphire creek J9nooc11

 

  THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, THAT'S MY FUCKIN' RIGHT HAND - sapphire creek

Go down 
AutorWiadomość
Josie


Josie

{ użytkownik }



 THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, THAT'S MY FUCKIN' RIGHT HAND - sapphire creek Empty
PisanieTemat: THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, THAT'S MY FUCKIN' RIGHT HAND - sapphire creek    THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, THAT'S MY FUCKIN' RIGHT HAND - sapphire creek EmptyWto 23 Sty 2024 - 20:46

Znamy się od dziecka i wiemy o sobie dosłownie wszystko. Można by rzec, że takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego . Jesteśmy trochę jak Batman i Robin albo Ernie i Bert z Ulicy Sezamkowej.

Widziałeś mnie w najgorszych chwilach mojego życia i nigdy nie pozwoliłeś mi się potknąć. Tylko Ty jeden ostrzegałeś mnie przed pakowaniem się w relację bez przyszłości - będziesz przez niego płakała - mówiłeś, a ja Cię zbywałam. Dopiero teraz widzę, że miałeś rację.

Tylko Ty wiesz, kto jest ojcem małej Shiloh. I tylko Ty pomogłeś mi, kiedy wszyscy inni się ode mnie odwrócili. Nigdy nie zadawałeś zbędnych pytań, po prostu będąc gdzieś obok.
To z Tobą przygotowywałam dziecięcy pokój i to z Tobą przeżywałam pierwsze wzloty i upadki macierzyństwa. Ty widziałaś jak Shiloh stawia pierwsze kroki i wypowiada pierwsze słowo. Do Ciebie przychodziłam, kiedy padałam ze zmęczenia i czułam, że nie daję rady.
To Ty nauczyłeś Shiloh jeździć na rowerze i strzelać z procy. To do Ciebie szła, kiedy zbiła sobie kolano, albo ktoś jej dokuczał.

I nawet nie zauważyłam, w którym momencie do pozostawionej w łazience szczoteczki do zębów dołączył żel pod prysznic i męskie perfumy. Kiedy pusta do tej pory lewa strona szafy zapełniła się Twoimi ubraniami, ani tego, w którym momencie zaczęliśmy się wykłócać o to, które zajmuje konkretną stronę łóżka w sypialni.
Stworzyliśmy rodzinę — przedziwną i pokraczną, jednak taką, o której od zawsze marzyłam.

Shiloh traktuje Cię jak ojca, ja jak swojego powiernika i idealnego partnera. Na swój pokręcony sposób Cię kocham, jednak nie potrafię powiedzieć Ci tego wprost.

DODATKOWE INFORMACJE
- #DRAMAALERT

- W dużym skrócie: poszukuję dla Belli najlepszego przyjaciela . Wiek max 5 lat więcej. Wizerunek, to czym się zajmuje albo jaką ma historię jest mi obojętne. Ważne jest to, że znają się z Bellą od dzieciństwa.

- Jest to relacja bardzo ważna dla dalszego rozwoju historii, więc jeśli się zdecydujesz, to nie uciekaj.

- Uwielbiam rozmawiać o postaciach i planować dla nich dalsze historie. Kupisz mnie odrobiną entuzjazmu i chociaż kilkoma pomysłami na to, jak widzisz dalej tę relację.

- W pakiecie dochodzi relka z Irą, czyli ex Belli.

- Podobno jestem fajna, nie lamię z postami i idzie się ze mną dogadać. <3

- W razie chęci zapraszam na Pw, chętnie podam swojego discorda <3
Powrót do góry Go down
 
THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, THAT'S MY FUCKIN' RIGHT HAND - sapphire creek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wena RPG :: RPG :: poszukiwania :: relacje :: miłość & romanse-
Skocz do: