Wena RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
New Orleans or nowhere  49j5EFj New Orleans or nowhere  J9nooc10 New Orleans or nowhere  Medusa10 New Orleans or nowhere  Butto811 New Orleans or nowhere  J9nooc11

 

 New Orleans or nowhere

Go down 
AutorWiadomość
Pelican City


Pelican City

{ konto RPG }



New Orleans or nowhere  Empty
PisanieTemat: New Orleans or nowhere    New Orleans or nowhere  EmptySob 6 Sty 2024 - 19:00





Once upon a time innew orleans
Omg, omg, omg, omg, omg!!! Zaczęło się!!!

Nie wierzę, że moje marzenie wreszcie się spełniło! Zawsze chciałam przylecieć na Mardi Gras do Nowego Orleanu! No chodź już, szybciej, musimy mieć najlepsze miejsce przy samej ulicy! Nie słyszałaś?! W tym roku na papradzie otwierającej mają rzucać prawdziwymi srebrnymi i złotymi dublonami! No oczywiście, że nie wszystkie będą złote albo srebrne! Ale im bliżej staniesz, tym większe prawdopodobieństwo, że złapiesz ten szlachetny!

Przepraszam. Przepraszam! No przepraszam, naprawdę, chcę tylko przejść trochę dalej! Przepraszam! Przepraszam!!!

Chodź, stań koło mnie. Zobacz, no patrz, widzisz te stroje?! Te maski?! Wyglądają jak prawdziwe... Z epoki wiktoriańskiej. Albo edwardiańskiej, nigdy tego nie odróżniam. No ale w każdym razie – piękne! Każdy element garderoby wygląda tak, jakby był uszyty i zrobiony na miarę! Myślisz, że alkohol w tych kieliszkach jest prawdziwy? O matko, no zobacz, jak ten król wygląda! Jak nic jego futro jest z prawdziwe, nie żadne sztuczne! Podobno nawet koronę wytopili mu z jakiegoś metalu specjalnie na rozmiar jego głowy i wczepili w nią prawdziwe kamienie. No wiadomo, że nie brylanty, bez przesady, to tylko parada, ale… no spójrz…

Ach… Myślisz, że uda nam się dostać na platformę? Jako dziecko zawsze chciałam zostać księżniczką! Jakby udało mi się tam wejść chociaż na chwilę... Ach! No co "już tak nie wzdychaj"?! Nie szukam przecież żadnego księcia! Chcę tylko chociaż raz w życiu stać się prawdziwą księżniczką, zasmakować tego uczucia, utopić się królewskiej w atmosferze... Maski już mamy, korony też. Sukienki jakby się uprzeć też można uznać za eleganckie…

A może… Och!

Zobacz! Nie pilnują jej od tyłu! Chodź, wskoczymy tam! E tam, złote dublony! Nie gadaj tyle i nie marudź, tylko chodź! Szybko, szybko, podaj rękę i wskakuj ze mną! Czeka nas niezapomniana przygoda w Nowym Orleanie!
Powrót do góry Go down
Pelican City


Pelican City

{ konto RPG }



New Orleans or nowhere  Empty
PisanieTemat: Re: New Orleans or nowhere    New Orleans or nowhere  EmptySob 13 Sty 2024 - 19:02





Once upon a time innew orleans
Między ulicami Warehouse District rozpętała się burza niezadowolenia. Pracownicy elektrowni wnoszą swój włoski protest, rozgrzewając atmosferę miasta, a nocami – gdy światła zwykły malować swoje wykwintne obrazy – prąd zostaje zgaszony, pozostawiając dzielnicę w świetlnym mroku. Symbolika włoskiego strajku przenika ulice, a tłumy tańczą w rytmie zbuntowanego nieba. Jest to akt odwagi, mówiący o pragnieniu zmiany. Kiedy elektryczne światła przestają tańczyć, narasta energiczny puls oporu. To moment, w którym Nowy Orlean zaczyna odczuwać delikatne drgania niezgody, a ulice wypełniają się zapalającymi się świecami i manifestacyjnymi transparentami.
Wszystko zaczyna się od uliczek Warehouse District w Mid City, ale niewątpliwie ta burza jest zwiastunem większych zmian w mieście magii. Jakież wibracje tańczą w rytmie Nowego Orleanu, gdy światło niepewności rzuca swoje cienie na lokalne media? Przyszłość nowoorleańskiego spokoju jest obecnie jedną z niewiadomych. Co może się jeszcze wydarzyć?

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Powrót do góry Go down
Pelican City


Pelican City

{ konto RPG }



New Orleans or nowhere  Empty
PisanieTemat: Re: New Orleans or nowhere    New Orleans or nowhere  EmptyNie 17 Mar 2024 - 20:51





Once upon a time innew orleans

W Nowym Orleanie mamy wiosnę! Termometry pokazują nawet 30 stopni, a Magnolia kwitnie na każdym rogu, dlatego i u nas – na forum – wiosna zawitała w pełnej krasie. Zrobiłyśmy porządki wiosenne, dzięki czemu odsłona Crescent Dream przybrała innych kolorków. ❤
Oprócz zmian wizualnych, zmieniłyśmy trochę rzeczy organizacyjnych. Zmianie uległo kilka punktów w regulaminie, które rozpisałyśmy w naszym ogłoszeniu oraz przygotowałyśmy przewodnik po forum dla tych, którzy wracają do grania po przerwie, są całkowicie nowi w świecie PBF-ów lub przenoszą się z platform discordowych, blogów lub innych. Udostępniłyśmy również dodatkowy kod na SMS, z możliwością odpowiedzi na konkretną wiadomość, wzór na rozmowę telefoniczną oraz karuzelę na instagram ✨

Zapraszamy serdecznie na odświeżony Crescent Dream, na którym wciąż trwa tło fabularne „Zaginione dusze w Nowym Orleanie” oraz event Spring Cleaning.

Na koniec chciałyśmy podziękować naszej niezawodnej koderce ainie, która przygotowała dla nas piękny, nowy styl. Wszystkie kody oraz grafiki są jej autorstwa, a my jesteśmy nimi zachwycone! 🤩
Powrót do góry Go down
Sponsored content



{ }



New Orleans or nowhere  Empty
PisanieTemat: Re: New Orleans or nowhere    New Orleans or nowhere  Empty

Powrót do góry Go down
 
New Orleans or nowhere
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wena RPG :: RPG :: Reklama :: second life-
Skocz do: