Wena RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Bardzo Dziki Zachód 49j5EFj Bardzo Dziki Zachód J9nooc10 Bardzo Dziki Zachód Medusa10 Bardzo Dziki Zachód Butto811 Bardzo Dziki Zachód J9nooc11

 

 Bardzo Dziki Zachód

Go down 
5 posters

Jaki Dziki Zachód wolisz?
Tworzenie miasteczka
Bardzo Dziki Zachód Empty13%Bardzo Dziki Zachód Empty
 13% [ 2 ]
Drugie pokolenie mieszkańców
Bardzo Dziki Zachód Empty87%Bardzo Dziki Zachód Empty
 87% [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 15
 

AutorWiadomość
Ana


Ana

{ użytkownik }



Bardzo Dziki Zachód Empty
PisanieTemat: Bardzo Dziki Zachód   Bardzo Dziki Zachód EmptySro 27 Gru 2023 - 14:22

Bardzo Dziki Zachód A9cc676986c7bedb1efc22de6f8e547cd05a006c

Wyobraźcie sobie ten cudownie brudny Dziki Zachód, który tak pokochaliśmy dzięki starym westernom czy grom pokroju RDR 2. A teraz wyobraźcie sobie forum, osadzone w podobnych realiach, na którym możecie puścić wodze wyobraźni i stworzyć zwykłego farmera, albo agresywnego członka gangu, przeżyć spotkanie z dzikimi zwierzętami, albo napaść na pociąg pełen bogaczy, Ja wiem, że to brzmi pięknie i wiem, że niejeden/niejedna z Was chciałaby przeżyć przygody na takim forum loff
Jednak zastanawiam się która z dwóch opcji jest ciekawsza:
- historia osadników, którzy rozpoczynają budowę nowego miasteczka
- historia drugiego pokolenia przybyszów

Jestem ciekawa Waszej opinii i ewentualnych pomysłów <3

howl Lubię ten post bądź się z nim zgadzam

Powrót do góry Go down
https://www.twitch.tv/anazagrana
kania_and_co


kania_and_co

{ użytkownik }



Bardzo Dziki Zachód Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Dziki Zachód   Bardzo Dziki Zachód EmptySro 27 Gru 2023 - 16:59

Osobiście na moje drugie pokolenie było by ciekawszą opcją serce
o ile samo budowanie miasteczka brzmi ciekawie to dla graczy niektórych może być to nudne
a w drugim przypadku będzie można już zawrzeć opowieści z tej budowy, legendy itp.
Powrót do góry Go down
fassylover


fassylover

{ administrator }



Bardzo Dziki Zachód Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Dziki Zachód   Bardzo Dziki Zachód EmptySro 27 Gru 2023 - 23:07

Bardzo Dziki Zachód Giphy


TAK! @Ana

Zagłosowałam na opcję nr 2. Zakładanie osady jest interesujące, ale można to rozegrać w retro lub zbudować wokół tego historię danego miejsca. Bytność osady/miasteczka daje szanse na stworzenie wielu wydarzeń, które wciągnęłyby gracza w grę.  W RDR i 1883 się zakochałam loff  Posiadam stosy materiałów więc chętnie pomogę w organizacji.
Powrót do góry Go down
rosalinda


rosalinda

{ użytkownik }



Bardzo Dziki Zachód Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Dziki Zachód   Bardzo Dziki Zachód EmptySob 30 Gru 2023 - 11:56

Zagłosowałam za opcją numer 2. Chętnie zobaczyłabym takie forum, bo why not? Od czasu old whisky nikt chyba nie próbował zabrać nas na dziki zachód serce
Powrót do góry Go down
Friday


Friday

{ użytkownik }



Bardzo Dziki Zachód Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Dziki Zachód   Bardzo Dziki Zachód EmptyWto 16 Sty 2024 - 11:25

Jestem bardzo na TAK.
Również zagłosowałam na drugą opcję, wydaje mi się ciekawsza. Pierwszy pomysł jest fajny, ale wykorzystałabym go bardziej pod tło jakiegoś wydarzenia. Jak myślę o dzikim zachodzie, to mam w głowie kowbojów, dzikie konie i obszerne rancza. Chętnie bym zagrała i pomogła, jeśli podjęłabyś decyzję o stworzeniu forum ^^

Powrót do góry Go down
Ana


Ana

{ użytkownik }



Bardzo Dziki Zachód Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Dziki Zachód   Bardzo Dziki Zachód EmptyPią 26 Sty 2024 - 13:01

Dzięki za wszystkie głosy oraz opinie <3 Muszę przyznać, że macie rację i jednak lepiej tworzenie miasteczka zostawić na retro. Temat jest nadal otwarty, moje pragnienie nadal żywe, więc trzymajcie rękę na pulsie, kto wie kiedy coś konkretnego się w końcu zrodzi! :D

fassylover, Friday, howl, wanderlust and rosalinda like this post

Powrót do góry Go down
https://www.twitch.tv/anazagrana
Sponsored content



{ }



Bardzo Dziki Zachód Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Dziki Zachód   Bardzo Dziki Zachód Empty

Powrót do góry Go down
 
Bardzo Dziki Zachód
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wena RPG :: RPG :: pomysły-
Skocz do: