Wena RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
konkurs świąteczny  49j5EFj konkurs świąteczny  J9nooc10 konkurs świąteczny  Medusa10 konkurs świąteczny  Butto811 konkurs świąteczny  J9nooc11

 

 konkurs świąteczny

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
wena


wena

{ konto techniczne }



konkurs świąteczny  Empty
PisanieTemat: konkurs świąteczny    konkurs świąteczny  EmptyPon 18 Gru 2023 - 19:32

konkurs świąteczny 2023
TERMIN:
od 18 grudnia do 6 stycznia

❆ Jingle Bells, Jingle Bells ❆
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie! Nagrodą jest bilet do kina jednej z sieciówek (helios/cinemacity/multikino). Co trzeba zrobić, aby sięgnąć po wygraną? Odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe!

 konkurs świąteczny  1f332 konkurs świąteczny  1f332 konkurs świąteczny  1f332 konkurs świąteczny  1f332

Jaka jest według Ciebie idealna sesja świąteczna i co powinno się na nią składać?

Najciekawsza odpowiedź zostanie wyłoniona przez administrację wraz z końcem 6 stycznia 2024  konkurs świąteczny  1f4ab

ice and fire 2022


@gracze
Powrót do góry Go down
Ana


Ana

{ użytkownik }



konkurs świąteczny  Empty
PisanieTemat: Re: konkurs świąteczny    konkurs świąteczny  EmptyPią 29 Gru 2023 - 14:03

Szczerze mówiąc dawno już żadnej świątecznej sesji nie rozegrałam, ale pierwsze co mi przychodzi na myśl, to śnieg, dużo śniegu! Moje myśli pędzą w stronę drewnianego domku w górach, gdzie ciężko się dostać i skąd ciężko uciec. Mimo, że na zewnątrz temperatura spadła mocno poniżej zera, a drzewa przesłania zasłona prószącego śniegu, to wewnątrz chaty jest przytulnie i cieplutko. Ogień wesoło trzaskający w kominku, przyciąga do siebie i zaprasza na miękki koc, rozłożony na podłodze. Sceneria rodem z komedii romantycznej nie jest tutaj dziełem przypadku, bo w mojej głowie rodzi się scenariusz sesji z kochankami w roli głównej. W końcu ucieczka z miasta i porzucenie tradycyjnej uczty, to doskonały pomysł na spędzenie świąt z kimś, kto zapiera dech w piersiach! W takim miejscu i z taką osobą, można popuścić wodze wyobraźni, dać się ponieść emocjom i bez pośpiechu opisać każdy jeden gest i spojrzenie. Taka sesja nie obejdzie się również bez długich i głębokich rozmów, urozmaiconych żartem i wygłupami. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by wydarzenia przenieść również na zewnątrz i zaznać trochę przygody w czasie bitwy na śnieżki. Zmarznięci bohaterowie dzięki temu jeszcze mocniej docenią ciepłe wnętrze starej chaty i wreszcie ułożą swoje głowy na wspomnianym kocu, by cieszyć się własnym towarzystwem.

loff

fassylover Lubię ten post bądź się z nim zgadzam

Powrót do góry Go down
https://www.twitch.tv/anazagrana
rosalinda


rosalinda

{ użytkownik }



konkurs świąteczny  Empty
PisanieTemat: Re: konkurs świąteczny    konkurs świąteczny  EmptySob 30 Gru 2023 - 11:48

Zacznę od tego, że bardzo lubię  sesje podyktowane świętom. Brakuje mi zmian wyglądów forów na takie okazje i dlatego wena cieszy moje serduszko serce  Aby sesja była sesją świąteczną musi zawierać odpowiedni opisy, aby oddać atmosferę świątecznego klimatu - ilość śniegu za oknem, kolorowe światełka, blask kominka, zapach korzennych ciasteczek. Kolejna rzecz to "zadania", które są dla mnie takim must have. Zagadki, szukanie portek świętego Mikołaja lub walka o prawa reniferów, które muszą ciągnąć nieprzepisowo ciężkie sanie  hehe  
Następna sprawa to dodanie do gry jakichś specjalnych itemów, dających moc - np. elfia czapka niewidka, strzelające miętusy. Ducha świąt może zakłócić jakiś potwór pokroju Grinch'a, a gracze muszą się zjednoczyć, aby święta mogły się odbyć.
Podsumowując to dobra sesja świąteczna to taka, która będzie do tych świąt nawiązywała i gracz będzie mógł miło spędzić czas. W głowie wyobrażam sobie krótsze i szybsze posty, aby zachować dynamiczną rozgrywkę i taką sesję skończyć jeszcze w starym roku.

fassylover Lubię ten post bądź się z nim zgadzam

Powrót do góry Go down
kroicielkapomidorow


kroicielkapomidorow

{ użytkownik }



konkurs świąteczny  Empty
PisanieTemat: Re: konkurs świąteczny    konkurs świąteczny  EmptyCzw 4 Sty 2024 - 6:31

Święta to taki szczególny i dosyć krótki czas; tak naprawdę im mniej się ciągną związane z nimi sesje, tym lepiej, bo łatwo o zmęczenie materiału, zwłaszcza kiedy data nieubłaganie przekroczy już okres sylwestrowy i noworoczny.

Jak dla mnie sesje świąteczne nie mogą się obyć bez sporej dawki humoru i dystansu do odgrywanej postaci. Fabuły nieco absurdalne, oscylujące wokół tematów rodzinnych (w tym wszelkich elementów komicznych z tym związanych. W końcu zwłaszcza świąteczne obiady, czy nasze bardziej rodzime kolacje wigilijne, nawet w prawdziwym życiu obfitują w straszne absurdy, zwłaszcza kiedy zbierze się cała rodzina i zacznie wypytywać o potencjalnych kawalerów czy wnuki). Idealna sesja postawi więc bohaterów w niecodziennym położeniu. Przepadam też za sesjami w nieco mniej rodzinnej atmosferze, na przykład rozgrywające się w trakcie jarmarków świątecznych, które nierzadko opierają się o różne gry i zabawy dla postaci. Można wtedy spuścić nieco z tonu i nawet swoją dosyć poważną postać upić grzańcem, wywrócić na lodowisku, czy zastać w niezręcznej sytuacji pod jemiołą. Dlatego też uważam, że świąteczne sesje to doskonały sposób na odskocznię, zwłaszcza jeżeli forum ma poważniejszy charakter. Nie może w nich zabraknąć świątecznego klimatu, na który składa się czasem dosyć kiczowata atmosfera błyszczących ozdób, psotnych elfów i oczywiście śniegu — przynajmniej po kolana! Zwłaszcza że ostatnimi czasy w naszych realiach o biały puch niezwykle trudno.

fassylover Lubię ten post bądź się z nim zgadzam

Powrót do góry Go down
wena


wena

{ konto techniczne }



konkurs świąteczny  Empty
PisanieTemat: Re: konkurs świąteczny    konkurs świąteczny  EmptyNie 7 Sty 2024 - 23:51

Zwyciężczynią zostaje  @Ana . Gratulujemy i dziękujemy Wam za udział  @kroicielkapomidorow  @rosalinda  happy

Ana Lubię ten post bądź się z nim zgadzam

Powrót do góry Go down
Sponsored content



{ }



konkurs świąteczny  Empty
PisanieTemat: Re: konkurs świąteczny    konkurs świąteczny  Empty

Powrót do góry Go down
 
konkurs świąteczny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wena RPG :: konkursy-
Skocz do: